عکس های خصوصی رییس فدراسیون چوگان که باعث برکناری وی شد

گلنار وکیلی گیلانی رییس فدراسیون چوگان به علت انتشار عکس های خصوصی اش برکنار شد

عکس های خصوصی رییس فدراسیون چوگان که باعث برکناری وی شد

گلنار گیلانی جوان ترین رئیس فدراسیون ورزشی در ایران بود که دوره موفقی در فدراسیون چوگان داشت به علت انتشار عکس های خصوصی او در اقدامی ناجوان مردانه از پست ریاست چوگان برکنار شد. در بخش اخبار ورزشی در مجله خبری اپ ناز جزئیات خبر عکس های خصوصی رییس فدراسیون چوگان بررسی می شود.

عکس های خصوصی رییس فدراسیون چوگان

گلنار گیلانی رئیس فدراسیون چوگان بود که بهترین روزهای این ورزش کهن ایرانی را رقم زد. خانم وکیلی گیلانی در دوران ریاستش زحماتی زیادی برای این ورزش باستانی کشید اما مدتی بود که دست های پشت پرده و گروه مافیای از او خواسته بودند که سمتش استعفا دهد که با مخالفت وی در اقدامی ناجوانمردانه عکس های خصوصی گنار گیلانی در فضای مجازی منتشر کرد ه اند.

مصاحبه با گلنار گیلانی درباره عکس های خصوصی

خانم گلنار گیلانی در مورد برکنار و انتشا تصاویر خصوصی او در اینترنت در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت:

افرادی درچند ماه اخیر به دنبال برکناری من بودن دو حاشیه‌ها را برای من درست کردند. عکسهای خصوصی هم بحث مهمی نیست اما برخی این مسأله را بزرگ کردند.

به دنبال این هستم که اصل ماجرا را متوجه شوم و سپس درباره آن صحبت کنم. من کار خلافی نکردم که از کسی بترسم و این حرف‌هایی هم که مطرح می‌شود، درست نیست.

نمی‌خواهم بگویم چه کسی اما برخی افراد در این مدت مرا بارها تهدید کردند و گفتند؛ استعفا بده. از برخی ابزارهای ناجوانمردانه علیه من استفاده کردند اما من حاضر به استعفا نشدم، چون می‌خواستم به کارم ادامه دهم. هیچ‌کسی از وزارت ورزش با من تماس نگرفت و من بی‌صبرانه منتظر توضیح مسئولان هستم.

این رفتاری که با من شد، بی‌احترامی به جایگاه من بود، نه شخص من. یک مدیر چه زن باشد،‌ چه مرد، نباید به این شکل کنار برود. کارنامه کاری من قطعا ضعیف‌تر از رئیس قبلی نبوده است و کسانی که مسئول هستند، می‌توانند این موضوع را بررسی کنند.

عکس های خصوصی رییس فدراسیون چوگان

عکس های خصوصی رییس فدراسیون چوگان که باعث برکناری وی شد

بیوگرافی گلنار گیلانی

دکتر گلنار وکیل گیلانی متولد سال 1360 ریس فدراسون چوگان ایران است که با کسب ۱۳ رای از مجموع ۱۵ رای ماخوذه به مدت ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون چوگان انتخاب شد که به علت حواشی و انتشار عکس های خصوصی او از پستش برکنار شد.