بیوگرافی بازیگر نقش فاطمه در سقوط یک فرشته | هدی‌ زین‌العابدین بازیگر سریال سقوط یک فرشته

تو این مطلب جدیدترین بیوگرافی بازیگر نقش فاطمه در سقوط یک فرشته رو ببینید و بخوانید و در بخش بیوگرافی هنرمندان مجله خبری اپ ناز مطالب جذابی مشاهده می فرمایید.

بازیگر نقش فاطمه در سقوط یک فرشته 

سریال سقوط یک فرشته به کارگردانی بهرام بهرامیان و حمید بهرامیان با موضوع دینی و مذهبی در ماه رمضان سال 90 برای شبکه یک سیما ساخته و پخش شده.

روای این داستان سریال سقوط یک فرشته از زبان شیطان است با صدای محمدرضا علیمردانی که یکی از جذابیتها اصلی سریال سقوط یک فرشته بود.

در مجموعه تلویزیونی سقوط یک فرشته بازیگرای مطرح سینما و تلویزیون مانند:  مسعود رایگان مسعود رایگان فریبا کوثری و مهرداد صدیقیان ایفای نقش کردند که در ادمه ابن پست بیوگرافی و هدی‌ زین‌العابدین بازیگر نقش فاطمه در سقوط یک فرشته قرار داده میشود.

بیوگرافی بازیگر نقش فاطمه در سقوط یک فرشته | هدی‌ زین‌العابدین بازیگر سریال سقوط یک فرشته

بیوگرافی هدی‌ زین‌العابدین بازیگر سقوط یک فرشته

هدی زین العابدین بازیگر نقش فاطمه در سقوط یک فرشته متولد سال 11 تیر 1368 در شهر کرج می باشد،هدی‌ زین‌العابدین بازیگر خانم تلویزیون و سینما در رشته گرافیک فارغ التحصیل شده است و به رشته عکاسی علاقمند می باشد.

هدی زین العابدین نیز همچون برخی از هنرمندان معروف چون مهدی پاکدل از راه تبلیغات و مدلینگ به عرصه بازیگری وارد شد، اولین حضور او بعنوان بازیگر نقش فاطمه در سریال سقوط یک فرشته بود.

مهمترین فیلم ها و سریال های بازیگر سقوط یک فرشته چمدان , خانه روشن , آشپزباشی , سقوط یک فرشته , همه خانواده من , قلب یخی ۳ , شوخی کردم

سایر بازگران سریال سقوط یک فرشته

مسعود رایگان , فریبا کوثری , مهرداد صدیقیان , خاطره اسدی  هدی زین العابدین , امین ایمانی , شبنم مقدمی , فرخ نعمتی , داریوش کاردان