فیلم و عکس محسن افشانی در دیسکو همراه با دوست دخترش

دانلود فیلم محسن افشانی در دیسکو در بخش اخبار هنرمندان سایت اپ ناز

کلیپ محسن افشانی در دیسکو همراه با دوست دخترش

کلیپ محسن افشانی در دیسکو

با گسترش شبکه های اجتماعی فیلم ها و عکس های خصوصی از هنرمندان و چهره های مشهور در فضای مجازی منتشر می شود که واکنش های منفی و عواقب تلخی برای این افراد دارد.

بعد از انتشار عکس های بی حجاب ازاده نامداری فیلم محسن افشانی در دیسکو در دبی پخش شده که  این مجری به این کلیپ واکنش نشان داده. در ادامه فیلم و عکس محسن افشانی در دیسکو دبی برای دانلود قرار داده می شود

ماجرای محسن افشانی در دیسکو

تصویری جنجالی و عجیب در اینستاگرامی به نام محسن افشانی منتشر شد. این عکس لباس زنانه است یکی از زنان بی حجاب المانی است به نام انا است که محسن افشانی با انتشار پیامی در اینستاگرام این داستان را تکذیب کرد

متن تکذیب محسن افشانی

عکس فتوشاپه و دستکاری شده اونی که من گذاشتم یک نوع گل استرالیایی بود که رنگش شبیه بود ولی مثل اینکه دستکاری شده است

کلیپ محسن افشانی در دیسکو همراه با دوست دخترش

فیلم و عکس محسن افشانی در دیسکو

بیوگرافی محسن افشانی

محسن افشانی متولد تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان شهرگلپایگان است. وی بازیگر و مجری تلویزیون ، تهیه کننده و کارگردان ایرانی است.

اولین برنامه اش در مجری گری آستانه بود بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» نیز به عنوان مجری ظاهر شده و در حرفه بازیگری در گاراگاهان و ترانه مادری حضور داشته است.

شیرین ترین خاطراتش رو اتفاقاتی می دونه که در حین مجری گری زنده براش می افته. در وب نویسی هم دست داره و 2.5 سال نیمه کاره وب نویسی انجام داده .دوستانش از خطش خیلی تعریف می کنند.

محسن افشانی صاحب یک خواهر بزرگتر از خودش هست که اگه کسی مزاحمش بشه مزاحم رو پودر می کنه !!! از کودکی دوست داشت بازیگر بشه ولی با دادن تستی سر از کار مجری گری در آورد.